Sylwia Michalska

HR Project Menedżer

Sylwia Michalska

HR Project Menedżer

Biografia

Sylwia Michalska – jestem konsultantem o długoletnim doświadczeniu wspierania biznesu w obszarze rozwojowym. Jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Akademii im. Leona Koźmińskiego-kierunek studiów podyplomowych- HR Biznes Partner oraz szkoły Trenera Biznesu Bloompartner.

Zarządzałam wieloma projektami rozwojowymi mającymi na celu:  wdrażanie kultury Kaizen®, kultury organizacji uczącej się oraz  rozwój umiejętności biznesowych i osobistych menedżerów i specjalistów wielu organizacji.

Obecnie pełnię rolę  HR Project Menedżera w Santander Bank Polska dedykowanego do sieci sprzedaży, na co dzień wpierając projekty rozwojowe dla Menedżerów i doradców sieci dystrybucji. Pracując jako Menedżer Zespołu Wsparcia Rozwoju optymalizowałam pracę m.in.  poprzez wdrożenie metody Kanban i opracowaniu zgodnie z nią celów biznesowych i rozwojowych.

Jestem entuzjastką budowania synergii zespołu z wykorzystaniem narzędzi optymalizujących pracę oraz narzędzi diagnostycznych  ukierunkowanych na rozwój umiejętności zespołowych i indywidualnych.

Odwaga dla mnie nie oznacza wielkich, spektakularnych działań. Dostrzegam odwagę w życiu codziennym, szczególnie w momentach, w których wydaje się, że jest „pod górę”, jednak idąc do przodu, z pełną wiarą, że to tylko fragment naszego życia.

Prywatnie: moje życie jest szczęśliwie monotonne. Czytam książki, chodzę z psem na spacer i praktykuję nieregularnie jogę.

Prelegent