Oksana Staniszewska

Chief People Officer

Oksana Staniszewska

Chief People Officer

Biografia

Jej kariera w AmRest rozpoczęła się w 2006 roku od funkcji Asystenta Kierownika Restauracji dla marek Pizza Hut i KFC. Później pełniła w organizacji role takie jak: General Manager restauracji Pizza Hut, Manager w dziale Szkoleń, Manager ds. Edukacji, Dyrektor ds. Szkoleń i Rozwoju Kariery. W sierpniu 2012 roku objęła stanowisko Dyrektora HR na Rosję, a następnie Dyrektora Administracyjnego i Dyrektora Operacyjnego rynku rosyjskiego. Obecnie pełni rolę Chief People Officera, dzięki czemu przyczynia się do uwalniania potencjału pracowników AmRest i rozwijania ich zdolności przywódczych.

Oksana jest absolwentką studiów z zakresu językoznawstwa na Kijowskim Uniwersytecie Narodowym (specjalizacja: języki germańskie) oraz rachunkowości i audytu finansowego na Akademii Ekonomicznej w Tarnopolu. Swoją edukację kontynuowała na studiach podyplomowych z Programowania Neurolingwistycznego. Ukończyła również Central European University w Budapeszcie, Teacher Fellowship Program na University College London oraz Program szkoleniowy dla Dyrektorów HR na Uniwersytecia Cornella w Nowym Jorku. Oksana jest przykładem osoby uczącej się przez całe życie, pasjonuje ją rozwój ludzi, jest praktykiem MBTI, coachem ICC.

Oksana w roli konsultanta HR oraz executive coacha pracowała z: Google, Motorola, GE Healthcare, Pegasystem, Invensys, Avon, Dealogic, Societe Generale Group.

Prelegent