Lilianna Żuchowicz

Talent Manager, Gallup® Certified Strengths Coach

Lilianna Żuchowicz

Talent Manager, Gallup® Certified Strengths Coach

Biografia

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej (SGH). Mam ponad 12 letnie doświadczenie na stanowisku HR Managera w bardzo wymagającej, opartej na kapitale ludzkim branży informatycznej, dzięki czemu dokładnie rozumiem potrzeby liderów i perspektywę organizacji. Intuicyjnie szukam idealnego dopasowania człowieka do zadania i zadania do człowieka. Przeprowadziłam wiele procesów rekrutacyjnych, które zakończyły się sukcesem dla obu stron.
Od ponad  2 lat moje zawodowe zainteresowania koncentrują się na rozwoju ludzi i zespołów w oparciu o badanie instytutu Gallupa Clifton StrengthsFinder:  W 2018 r zmieniłam rolę  w firmie  na Talent Managera.

Moją pasją, słowem kluczem, jest samoświadomość. Głęboko wierzę, że dobrze znając siebie jesteśmy w stanie dokonywać lepszych wyborów w każdej sferze życia. Bardzo lubię spotkania 1:1 i sesje indywidualne. Dzięki moim wiodącym talentom szybko widzę ludzki potencjał i nawiązuję głębokie relacje. Intuicja i uważność pozwalają mi zadawać właściwe pytania.

Hobby: psychologia, urządzanie wnętrz, zagadnienia związane z nieruchomościami inwestycyjnymi, długie podróże. Uwielbiam  Hiszpanię, dwukrotnie odbyłam wędrówkę szlakiem św Jakuba (Camino de Santiago).

Prelegent