Katarzyna Bandas

Global Succession Planning & Career Development Senior Manager

Katarzyna Bandas

Global Succession Planning & Career Development Senior Manager

Biografia

Swoją przygodę z AmRest Katarzyna rozpoczęła w 2006 roku, obejmując stanowisko pracownika obsługi klienta w KFC. Za sprawą rekrutacji wewnętrznej szybko związała się z działem HR, obejmując w kolejnych latach różne funkcje w ramach struktury. Swoje bogate doświadczenie budowała m.in. jako Koordynator HR, Specjalista ds. Rekrutacji, Specjalista ds. Procesów i Systemów HR, Konsultant ds. Rozwoju Kariery, czy Trener Wewnętrzny. Tak zróżnicowana wiedza na temat zachodzących procesów pozwoliła jej objąć stanowiska Menedżera ds. Rozwoju Pracowników. Obecnie Kasia odpowiada za procesy związane z rozwojem talentów oraz planowanie sukcesji w AmRest.

Kasia jest absolwentką Filologii Angielskiej w Wyższej Szkole Filologicznej, oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jest także absolwentką uzupełniających studiów magisterskich z Psychologii w Biznesie. Ponadto, uzyskała liczne certyfikacje, m.in. z Projektowania Szkoleń w Biznesie, czy jako Trener Rozwoju. Jest również Akredytowanym Konsultantem Insights Discovery, metodologii pozwalającej na pogłębienie samoświadomości, wykorzystywanej w działaniach coachingowych jak i szkoleniowych.

Prywatnie współwłaścicielka (Business Owner) popularnej wśród młodych mam marki Motherlove w Polsce. Przede wszystkim sama uważa się za szczęśliwą mamę, kochającą podróże, ciekawa ludzi, pozytywnie nastawiona do życia. Przekonana, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a także, że to co daje się od siebie – wraca.

Prelegent