Anna Czerwińska

Account Director

Anna Czerwińska

Account Director

Biografia

Skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Moje pierwsze zawodowe szlify zdobywałam jako redaktor portalu internetowego, przez co moja zawodowa ścieżka skierowała się w stronę IT w sposób bardzo oczywisty.

W e-point pracuję ósmy rok, rozpoczynając od stanowiska Service Managera. Szybko przekwalifikowałam się na Account Managera, bo bliska współpraca z klientem jest dla mnie ważna, a działania sprzedażowe w firmie, do której mam pełne zaufanie, są dla mnie łatwe i naturalne. Mogłam rozwijać się w środowisku, w którym pracują najlepsi specjaliści, co zdecydowanie dodawało mi energii i motywowało do pracy.

Od 1,5 roku pracuję na stanowisku Account Directora, dbając o relacje z klientami i utrzymanie wysokiego poziomu oferowanych usług.

Moim zawodowym konikiem jest polepszanie obsługi klienta. Optymalizuję procesy i dbam wewnętrznie o rozwój pracowników w zakresie komunikacji i budowania relacji. Świadomie wykorzystuję swoje mocne strony wspierając mój zespół w rozwoju i pomagając im osiągać jak najlepsze rezultaty w obszarze, za który są odpowiedzialni. Z premedytacją, ale i bardzo dużym wewnętrznym przekonaniem korzystam z narzędzi, jakie daje badanie instytutu Gallupa Clifton StrengthsFinder.

Wolę psy niż koty i chętnie angażuję się w pomoc bezdomnym zwierzętom. Plaża, szum morza i dobra książka to dla mnie relaks idealny. Od sierpnia jestem wegetarianką i daje mi to olbrzymi powód do dumy.

Prelegent