Santander Bank Polska „Jeśli chcesz iść szybko idź sam, jeśli chcesz dojść daleko to idźcie razem”

20 Lis 2018
11:45 - 12:45
Sala balowa - antresola

Santander Bank Polska „Jeśli chcesz iść szybko idź sam, jeśli chcesz dojść daleko to idźcie razem”

Kultura Agile w Departamencie Ryzyka bankowego? Nie do końca agile, ale na pewno rewolucyjna zmiana związana ze sposobem pracy wszystkich pracowników, począwszy od top menedżera, przez menedżera średniego szczebla, specjalisty, aż do stażysty.

Jesteśmy obecnie w rewolucyjnej dla nas zmianie, dlatego chciałyśmy podzielić się  naszym doświadczeniem  z mierzeniem się z  tym wyzwaniem. Opowiemy w jak  sposób staramy się  pomóc naszym pracownikom, aby mogli w sobie odnaleźć moc do innego myślenia o swoich odpowiedzialnościach, zadaniach, a w szczególności o swoim rozwoju umiejętności pracy w zespole interdyscyplinarnych. Opowiemy również jak pracownicy uczą się nowych ról i przechodzą zmianę w niesprzyjającym środowisku VUCA. Postaramy się otwarcie odpowiedzieć na postawione sobie pytania:

Co taka zmiana oznacza dla organizacji? Jakie warunki muszą być spełnione, aby można było mówić o sukcesie? Co sprzyja, a co hamuje tą zmianę?

A co dla każdego pracownika indywidualnie oznacza diametralnie inny sposób pracy? Na pewno zmiany w postawie i sposobie myślenia, a czy to nie jest wystarczająco odważne w realizacji?